TABLOCU SHOP

QRKOD İLE ÖDEME

QRKOD İLE ÖDEME

Parça Başına Kargo Fiyatı : 5 TL
Kapıda Ödeme Kargo Fiyatı : 9 TL

 

GARANTİ QRKOD GÖKHAN EGE

YAPI KREDİ QRKOD GÖKHAN EGE

İŞBANKASI QRKOD GÖKHAN EGE

 

Garanti Bankası para gönderme QR Kod teknolojisini kullanarak artık daha kolay. Pratik bir uygulama olan QR Kod teknolojisi sayesinde, standart para gönderme işlemlerinin aksine daha hızı ve kolay bir şekilde işlem yapabilirsiniz. Üstelik IBAN numarası girmenize de gerek kalmadan işlemlerinizi saniyeler içerisinde tamamlayabilirsiniz. İşte detaylar..

Garanti mobil uygulamasını cep telefonunuza yükleyerek QR Kod teknolojisini kullanabilirsiniz. Uygulama içerisindeki talimatları uygulayarak kısa sürede QR kod uygulamasını aktif hale getirebilirsiniz.

Para transferi işlemleri için klasik uygulama olan IBAN numarasıyla para gönderme bir çok kişi için oldukça zor olabiliyor. IBAN numarasının uzun olması bu durumu daha da güçleştiriyor. Ancak QR kod uygulamasını kullanarak para transferi işlemini saniyeler içerisinde tamamlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Garanti Mobil uygulamasını akıllı telefonunuza yüklemek. Üstelik QR Kod kullanmak için mobil uygulamaya giriş yapmaya dahi gerek yoktur.

Garanti Mobil uygulamasını açtığınızda profil resminizin olduğu bölgenin hemen üzerinde QR kod işareti bulunuyor. Bu işareti tıkladıktan sonra karşınıza bir kutucuk çıkıyor. Açılan kutucukta yazan QR kod ayarları bölümünü tıklayın. Açılan yeni sayfada parolanızı girdikten sonra giriş yazan yere tıklayarak karşınızda çıkan yeni sayfada QR İşlemleri ve Giriş Ekranında QR Kod Göster seçeneklerini aktif hale getirin. Daha sonra altta bulunan bölüm sayesinde QR Kodu kullanacağınız hesabınızı belirleyin. Artık işleminiz sona erdi ve QR kod uygulaması aktif hale getirildi. Mobil uygulamanın ana ekranında bulunan profil fotoğrafınızın hemen altında QR kod işaretini görebilirsiniz.

Garanti Bankası QR Kod sayesinde çok daha kısa sürede para transferi yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken QR Kodu açmak ve para transferi yapılacak hesapla kodu eşleştirmek.

Öncelikle mobil uygulama ana ekranında bulunan QR kod işlemlerini tıklayın. Para gönderme yazan yere dokunduğunuzda karşınıza QR kod okuyucu çıkacaktır. Para göndermek istediğiniz kişinin QR kodunu tarayarak veya daha önce gönderilmiş olan QR kod resim dosyasını mobil uygulamaya yükleyerek işleminizi tamamlayabilirsiniz. Bu aşamadan sonra tek yapmanız gereken göndermek istediğiniz tutarı girmek ve onaylamaktır.

Bu makalemizde sizlere Garanti Bankası mobil uygulama üzerinden QR kod kullanarak para transferi işlemini anlattık. Sizler de QR kod teknolojisini kullanarak anında para transferi yapabilirsiniz.

PAKTEL PRESENT - PAKTEL MUTFAK GEREÇLERİ SAN.VE TIC. LTD.STI.

Parça Başına Kargo Fiyatı : 5 TL
Kapıda Ödeme Kargo Fiyatı : 9 TL

WEB : www.paktel.com.tr

EMAİL : paktel@paktel.com.tr

TEL : +90 212 659 52 85

WHATSAPP : +90 531 274 90 01

Satış Merkezi : Mahmutbey Mahallesi İstoç, 2. Ada 2418. Sk. No:26, 34218 Bağcılar - İstanbul

Fabrika Adresi: Esenkent Mah. Evren Oto Sanayi Sitesi Hoşdere Asfaltı 22. Blok D:7 Esenyurt -  İstanbul

CEPBANK İLE ÖDEME (GARANTİ)
EFT İLE ÖDEME (TEB)
HESABA HAVALE İLE ÖDEME (TEB)
İSTANBUL KART AKBİL İLE ÖDEME
(BELBİM)
KAPIDA ÖDEME (PTT)
MAĞAZADAN TESLİM AL ( PAKTEL)
ADRESE TESLİM ( TOPTAN ŞATIŞ)
MOBİL ÖDEME ( WİRECARD)
MONEYGRAM İLE ÖDEME
(KUVEYT TÜRK)
PTT UPT İLE ÖDEME (UPT)
QRKOD İLE ÖDEME (GARANTİ)
SANAL POS KREDİ KARTI İLE ÖDEME (TEB) (İYZİCO)
WESTERN UNİON İLE ÖDEME
(GARANTİ)
YAZARKASA POS İLE ÖDEME (VERGİ)
NFC İLE (ÖDE-AL) ÖDEME (TEB POS)
TC KİMLİK KARTI İLE ÖDEME
(TURKİYE.GOV.TR)

 

 

Bu kategoride ürün bulunamadı.