TABLOCU SHOP

CONTORYUM ENERJİSİ

 

CONTORYUM ENERJİSİ

Şu anda hakkında en çok gizli araştırma yapılan mineral simgesi 'con' olan contorium. Hakkında google ya da başka kuruluşları kullanarak araştırma yapmak yasak. İsterseniz deneyin.CONTORIUM = CON+TORYUMSİmgesi con, atom numarası 90, kütle numarası 367,4! bu rekor bir radyoaktivite! Dünyada sadece istabul boğazının diplerinde bulunduğu tespit edildi!Bu elementten son yıllarda enerji üretiminde, özellikle roket yakıtlarında had safhada faydalanılıyor. Bilgisayar devrelerinde minimum miktarda kullanılınca bile bilgisayarın fişe takılmadan yıllarca çalışabildiği tescillendi!! Üstelik de alternatifleri içinde en ucuza mal edilen bir ELEMENT.Bugün ABD, AB, bilimum Asya ülkeleri, Avustralya, Antartika ve Afrika contorium mineralinin peşinde!Türkiye‘de Tahmin edilen rezerv ne kadar?

 127.000 ton! Değeri ne kadar? 23 trilyon dolar! Toplam borcumuz ne kadar? 280 milyar dolar!Türkiye aslında çok zengin bir fakir ülke!Pekiii Batılı ülkeler tarafından içimize sokulan basınının adamları ne diyor biliyor musunuz geçenlerde? 'Türkiye Türklere bırakılamayacak kadar zengin bir ülkedir' Tehlikenin farkındamısınız!!!!Peki batı bu madenlere ulaşmak için ne tipte bizans oyunları yapıyor?? Sadece istanbul boğazı ve haliçte bulunan bu mineralini ele geçirmek için başta bedavaya haliçi temizleme önerisinde bulundular! Şimdiyse durmadan boğazdan yalı alıyorlar. Satın alınan yalılara hiçbir TÜRK'ün girememesi ve bu yalılarda tuhaf araştırmalar yapılması sizce tesadüf mü?

Dubai Kuleleri Gerçeği:Peki merak ettiniz mi, neden Dubaililer (yani aslında perde arkasındaki Amerikalılar) birden bire İstanbul’a bu kadar yüksek yapılar inşa etmeye heveslendiler ve milyarlarca doları bize (yani bu işe) yatırmaya karar verdiler…İki kıtanın birleşim yerindeki farklı tektonik yapı acaba hangi elementin benzersiz ve mükemmel oluşum şartlarına ev sahipliği yapıyor?Peki başka ne şekilde, yabancı bir ülkenin en büyük şehrinin ortasında, hiç engellenmeden (hatta alkışlanarak) yerin yüzlerce metre altında jeolojik araştırmalar yapabilirsiniz?.....

Lütfen bu yazılı metni tüm tanıdıklarınıza iletin ve ülkemizden toprak satın almak isteyen yabancılara ve güya turistik gezi amaçlı boğazı gezen ecnebilere şunu söyleyin:'You will never have our mineral of contorium! We are aware of the danger!' (asla mineralimize sahip olamayacaksınız, tehlikenin farkındayız.)

TÜRKİYE'DE CONTORİUM'UN ADI İLK OLARAK 93 YILINDA GEÇTİ. KONU İLE İLGİLİ OLARAK AÇIKLAMA YAPMAK İSTEYEN BİLİM DÜNYASINDAN İNSANLAR SUSTURULDU. O SENE BOĞAZ YALILARINA YABANCI BANKALAR VE ARAP ŞEYHLERİ NORMALİN ÜSTÜNDE BİR İLGİ GÖSTERDİLER. TARİHTE DAHA DA ESKİYE GİDİNCE PERİYODİK CETVELİN KURUCUSU DİMİTRİ MENDELEYEV'İN 90 NUMARALI YERİ BOŞ BIRAKMASI İÇİN RUS HÜKÜMETİNCE BASKI GÖRDÜĞÜ FAKAT ONUN ANCAK GÜNÜMÜZDE SEBEBİ ANLAŞILABİLEN BİR CİNLİKLE ORAYA 'TORYUM'U YERLEŞTİRİP(ATOM NUMARASI ONUN DA 90) İLERİDE BU ELEMENTLE İLGİLİ ARAŞTIRMA YAPILABİLMESİ İÇİN GELECEĞE IŞIK TUTTUĞUNU GÖRÜYORUZ. NEDEN?İŞTE SEBEP:TORYUM:Atom numarası 90, atom ağırlığı yaklaşık 232 olan, 112,6 yoğunluğunda, 1700 °C de eriyen, kurşun renginde, havada bozulmaz, atom enerjisi kaynağı olarak kullanılan radyoaktif bir element. Kısaltması Th. Türkiye'de Manisa-Gördes'te çıkarılır.

ŞİMDİ TÜRKİYE HARİTASINI PERİYODİK CETVEL GİBİ DÜŞÜNÜP MANİSA-GÖRDES'TEN KUZEYE 232(TORYUM'UN KÜTLE NUMARASI) KM GİDİNCE NEREYE GİDİYORUZ?CEVAP BELLİ: İSTANBUL BOĞAZI!!(PERİYODİK CETVELDE DE AYNI GRUP İÇERİSİNDE KUZEY YÖNÜNE GİDİLİNCE KİMYASAL ÖZELLİKLER DEĞİŞMEZ)DİMİTRİ MENDELEYEV UĞRADIĞI ESRARENGİZ BASKIYI BİR DEHA ÖRNEĞİ SERGİLEYEREK SAVUŞTURMUŞTUR.PEKİ CONTORİUM TEKRARDAN MEDYADA DUYULMAYA BAŞLADIKTAN VE CONTORİUM MİNERALİNİN İŞLENMESİ AMAÇLI NÜKLEER REAKTÖRLERİN KURULMASINA İZİN ÇIKTINTAN SONRA TRİLYON DOLARLIK ARAP ŞEYHİNİN ÜLKEMİZİ ZİYARET EDİP YALILARA TALİP OLMASINA NE DİYORSUNUZ? SEBEP SİZCE DE PETROLÜN PABUCUNU DAMA ATACAK OLAN VE BÖYLECE ARAP ŞEYHİNİN ZENGİLİĞİNİ BİTİRECEK OLAN CONTORİUM'A ULAŞMAK DEĞİL MİYDİ? http://www.d-onlineyellowpages.com/companies-data/c80/contorium-engin...LÜTFEN BİLİNÇLİ BİR TÜRKİYE İÇİN ÇEVREMİZİ DE UYANDIRALIM.

İstanbul boğazının altında var olduğu söylenen ve dünyanın en önemli madenlerinden contorium gerçeği...

 

Contorium atom numarası 90, kütle numarası 367.4 olan sadece İstanbul Boğazının altında bulunan nükleer silahlarda kullanılan, faydalı radyasyon yayan,enerji üretiminde, roket yakıtlarında hat safhada yararlanılan birçok ülkenin peşinde olduğu, Türkçesi "Dönergeçli Energeç" olan araştırılması yasaklanmış bir mineraldir. Öyle ki bilgisayarınızda "Con" isimli klasör bile açmak bile yasaklanmıştır. 

CONTORİUM NASIL ÇALIŞIR ?

Contorium 367,4 kütle numarasına sahiptir. Küsüratlı kütle numarasına sahip olmasının nedeni, parçalanmış çekirdeğe sahip olmasından dolayıdır. Bu sebeple çekirdeği ayrıştıracak herhangi bir işleme ve nükleer santrala gerek olmadan etrafa radyoaktif enerji yayar. Bu sebepten dolayı Contorium madeni anti radyasyon olarak kullanılabilmektedir. Elektirik devrelerine sürüldüğünde, bilgisayarın fişe takılmadan yıllarca çalışmasını sağlar. Cep telefonu elektrik devrelerine sürüldüğünde ise telefonun şarjsız çalıştırır. Nükleer santralların duvarlarına sürüldüğünde nükleer sızıntı olmasını önler.Zararlı x ışınları ile çarpışarak ortamı nötrler. Her türlü zararlı radyasyona karşı bir kalkan vazifesi görür. 

Her maden bulunduğu toprağın bitki örtüsünü şekillendirir. Eskiden insanlar toprak altında hangi madenin bulunduğu anlamak için bitki örtüsüne bakarlardı. Sadece İstanbul boğazının altında  bulunan contorium madeni, sadece istanbul boğazında bulunan ağaç ise erguvan ağacıdır. En zengin Contorium yatakları, Rumeli Hisarı bölgesinde, boğaziçi güney kesimi diplerinde bulunmaktadır. Boğaziçi Üniversitesi kampüsünün içerisinde isimsiz contorium anıtı mevcuttur. 

Bu kategoride ürün bulunamadı.